• تاریخ انتشار : 1402/01/28 - 07:35
  • بازدید : 320
  • تعداد بازدیدکننده : 314
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری هشتمین دوره ضیافت اندیشه استادان و نخبگان دانشگاه در انستیتو

هشتمین دوره ضیافت اندیشه استادان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور ۱۸۰ تن از اعضای هیئت علمی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی به نقل از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، هشتمین دوره ضیافت اندیشه استادان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  از ۱۷ تا ۲۰ فروردین ماه در دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی برگزار شد.

طرح ضیافت اندیشه اساتید در دانشگاه با هدف ارتقای مستمر علمی، معرفتی، فرهنگی و مهارتی اساتید اجرا می شود و این هدف در راستای پاسخگویی به نیازها و اولویت‌های آموزشی، پژوهشی و تربیتی و تقویت روحیه خودباوری اعضای هیئت علمی دانشگاه است.

براساس این گزارش با توجه به اهمیت و جایگاهی که استادان در تربیت نیروی انسانی مومن و متخصص و کارآمد در تحقق دانشگاه تمدن ساز اسلامی دارند، طرح دانش‌افزایی اعضای هیئت علمی در زمینه‌های فرهنگی، تربیتی و اجتماعی در چارچوب مفاد آیین نامه ارتقای مرتبه اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ارایه گواهی معتبر برگزار شد.

در این دوره چهار روزه اساتید مطرح کشوری همچون حجت الاسلام دکتر محمدیان، دکتر میرباقری، خضری، فانی، روحی، قربانی و مطهری‌نیا به ارایه مباحثی نظیر تمدن شناسی اسلامی و ایرانی، مبانی اخلاق، روشنفکری دینی در عصر حاضر، سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، دین در دنیای مدرن و سبک زندگی اسلامی پرداختند.

 

  • گروه خبری : خبر دانشکده,آرشیو خبرها
  • گروه خبری : 125233
کلمات کلیدی
معصومه رحمانی
خبرنگار

معصومه رحمانی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست